
Nog meer surprises! Vorige week kondigden we als extraatje de return of the GLOBAL DANCE PARTY aan op vrijdagavond 11 juli, met BUSCEMI, FATIA (DJ-project van Zohra) en TLP, als openingsavond van de 25e editie van het AFRO-LATINO FESTIVAL! Vandaag vullen we de line-up van zaterdag 12 juli aan met 1 extra naam: ROLF SANCHEZ! Wie namelijk goed opgelet had, zag dat er nog 1 plekje vrij was in de line-up van zaterdag 12 juli.
Sommigen was het opgevallen dat er wel wat veel ruimte zat tussen de verschillende artiesten op zaterdag 12 juli. We verrassen jullie graag op deze jubileumeditie met nog een artiest die zaterdag 12 juli de line-up komt vervoegen: ROLF SANCHEZ, het grootste en meest succesvolle exportproduct van Nederland op het gebied van latin muziek.
GRATIS PENDELBUS TUSSEN CAMPING EN FESTIVAL
We voorzien gratis pendelbussen tussen de tentencamping aan de HALMSTRAAT (Onderwijslaan) en het FESTIVAL op THOR PARK. Op vertoon van je festivalticket of je festivalbandje kan je pendelen tussen deze 2 locaties.
De pendelbussen rijden tijdens de 3 festivaldagen van:
- VRIJDAG 11 JULI: van 18u tot 2u30
- ZATERDAG 12 JULI: van 13u tot 2u30
- ZONDAG 13 JULI: van 13u tot 2u
GLOBAL DANCE PARTY!
De vooravond van het Afro-Latino Festival, op vrijdag 11 juli start het feestje al! De toegang voor vrijdag 11 juli is GRATIS voor iedereen die een festivalticket (combi- of een dagticket) heeft. We stellen ook een beperkt aantal losse vrijdagtickets ter beschikking voor mensen die enkele vrijdag 11 juli wensen te komen, voor slechts 10 euro.
DJ's die voor de nodige beats zorgen zijn uiteraard BUSCEMI ft. TD RASKIN, FATIA en TLP. De verjaardagsparty start om 20u en duurt tot 2u met alle festivalvoorzieningen.
Praktisch:
Je hebt een ZATERDAGTICKET: met dit ticket kan je bijkomend vrijdag 11 juli toegang krijgen en uiteraard ook zaterdag 12 juli.
Hetzelfde geldt als je een ZONDAGTICKET heb voor 13 juli: je hebt toegang op vrijdag 11 juli en zondag 13 juli.
Als je een COMBITICKET hebt, kan je 3 dagen feesten ipv 2 dagen!
Het concept ‘Global Dance Party’ herintroduceren we terug nav 25 jaar Afro-Latino met opnieuw een “Global Dance Party” op vrijdag 11 juli met DJ’s Buscemi ft. TD Rankin, Fatia en TLP. Afro-Latino 2025 wordt voor DJ Buscemi zijn 21e keer!
Camping op het Afro-Latino Festival!
De camping zal vrijdag 11 juli ook open zijn vanaf 18u
We voorzien 2 kampeerzones:
> de parkeerzone ENKEL voor de mobilhomes en kampeerwagens (dus geententjes!) blijft op dezelfde plek als de voorgaande jaren op parking P1.
> de camping ENKEL VOOR TENTJES verhuisd naar een vlakbij gelegen plek aan de Halmstraat 4 (op wandelafstand tot het festivalterrein). Auto's van deze kampeerders kunnen op deze camping gratis parkeren.
Campingtickets zijn hier te verkrijgen.
Geweldig nieuws voor alle jongeren!
We bieden dagtickets aan voor 25 euro voor iedereen die 25 jaar of jonger is! De Early Bird ticketprijzen zijn 50 euro per dag en 90 euro voor een 2-daagse combi en gelden tot en met 11 juni. Vanaf 12 juni zijn de reguliere ticketprijzen actief, 60 euro per dag en 100 euro voor een 2-daagse combi. De jongerentickets blijven wel op 25 euro. Hierbij de link naar onze ticketpagina.