10 nieuwe namen voor Tien Om Te Zien Back To The 90s!

10 nieuwe namen voor Tien Om Te Zien Back To The 90s!

Meer dan 20 iconische artiesten op de affiche en DJ’s tot middernacht

Haal je buffalo’s maar uit de kast en spring op je Camino, want op vrijdag 13 november staan de jaren ’90 je op te wachten in de AFAS Dome! De magische zomeravonden op de zeedijk in Blankenberge komen weer helemaal tot leven tijdens Tien Om Te Zien Back To The 90s. Nooit eerder deze eeuw stonden zoveel artiesten uit dat gouden tijdperk van de Vlaamse muziek samen op één podium. De iconische acts Good Shape, Jo Vally, Paul Anderson, Sha-Na, Sam Gooris, Bart Herman, Mozaïek, Bart Kaëll, Plaza en Alana Dante maken het affiche compleet. Tickets Tien Om Te Zien • 13.11.2026 • AFAS Dome

Good Shape, Jo Vally, Paul Anderson, Sha-Na, Sam Gooris, Bart Herman, Mozaïek, Bart Kaell, Plaza en Alana Dante krijgen gezelschap van Leopold 3, Garry Hagger, Petra, X-Session, Luc Steeno, En Zo, Pop In Wonderland, Toast, Willy Sommers en 2Fabiola, die al aangekondigd waren. Eerder raakte ook al bekend dat dochter Celien een pakkende muzikale ode zal brengen aan haar mama Margriet Hermans, en dat de avond uiterààààrd in goede banen geleid zal worden door het koninklijke duo Anne & Willy.

VTM brengt dus meer dan 20 artiesten samen om live op het podium hun grootste hits brengen, en velen onder hen doen dat voor het eerst in jaren. Het wordt dan ook een niet-te-missen feelgood meezingfeest voor iedereen die de jaren ’90 bewust heeft meegemaakt. Zo staan Paul Anderson en Jo Vally die avond voor het eerst deze eeuw nog eens samen op het podium met hun tijdloos duet “Aan alle vrouwen”. Ook Mozaïek, bekend van de Big Brother-song “Leef”, komt voor het eerst sinds 2002 opnieuw samen in de originele bezetting.

Ook voor megahits als “Ik schreeuw het van de daken” (Toast), “Grow a baby” (Pop In Wonderland), “Eviva España” (Sha-Na), “Yo-Yo” (Plaza) en Zomernacht (Leopold 3) komen de originele uitvoerders voor het eerst in jaren nog eens in volle formatie samen. Zelfs de legendarische Alana “Take me for a ride” Dante waagt zich voor één keer nog eens in de schijnwerpers. Zo wordt Tien Om Te Zien Back To The 90s gegarandeerd een avond vol unieke momenten.

Om het feest helemaal compleet te maken, zullen verschillende DJ’s je van begin tot einde onderdompelen in de sound van de nineties. DJ Sven Ornelis trapt om 20u het feestje op gang, JOE-DJ’s Tom De Cock & Jarne Ponet zorgen voor ambiance tijdens de pauze en DJ Frank Verstraeten levert de beats voor de afterparty tot middernacht.

Het belooft een avond te worden voor in de geschiedenisboeken van de Vlaamse showbizz, en dat viert JOE nu vrijdag al: tussen 16u en 19u hoor je bij hen de Tien Om Te Zien Top 30 met niks dan de allergrootste 90s-hits van eigen bodem.

Tien om Te Zien Back To The 90s, met oa. Bart Kaëll, Alana Dante, Sam Gooris, ... vrijdag 13 november in de AFAS Dome in Antwerpen!

Tickets Tien Om Te Zien • 13.11.2026 • AFAS Dome

Tickets zijn verkrijgbaar via tienomtezienlive.be

Lees meer

Alle artikels →