BEECH deelt EP Back In December, exclusief beschikbaar op roze cassette

BEECH deelt EP Back In December, exclusief beschikbaar op roze cassette

BEECH is de muzikale uitlaatklep van artiest/multi-instrumentalist Kristof Souvagie. De Aalstenaar is een kind van de jaren 90. Het geluid van bands als Nada Surf, Yo La Tengo en Pavement nestelde zich permanent in zijn binnenoor, en dat hoor je in zijn muziek: Souvagie schrijft gelaagde, melancholische gitaarpopsongs die graag blijven hangen.

Vandaag deelt BEECH de EP Back In December via de streamingplatformen. Souvagie bezingt op de vier nummers thema’s als liefde, vriendschap en het doorbreken van de herkenbare alledaagse sleur. Op 1 maart verschijnt de EP exclusief op roze cassette. Je kan deze schatjes vanaf vandaag voorbestellen en er zijn maar 50 stuks, get 'em while they're hot.

Luister naar Back in December op Spotify

Tracklist Back In December

1. Going Away

2. Back Where You Belong

3. She Sits In The Sun

4. Back In December

Souvagie heeft een nagelnieuwe band verzameld om de nummers live te brengen. Voorlopig op de planning: Ferme Noten, Aalst (01/03), De Nachtwacht, Tielt (10/05), Locatie TBC, Aalst (19/05).

Back In December volgt op de debuutplaat Artifact (2021). Radiostations Willy en Radio 1 draaiden de singles van de plaat en de Belgische en Nederlandse pers schreef mooie woorden:

  • “Uiterst charmante gitaarliedjes.” De Standaard
  • "Charmant, rammelend debuut.” OOR
  • "Wanneer BEECH bij de herfst de soundtrack voorziet, valt er geregeld een verklankte zonnestraal tussen je gordijnen door.”Indiestyle

Souvagie schreef en speelde (bijna) alle partijen op de EP zelf in, met uitzondering van extra gitaarlijnen door Jan Marcoen (The Leslies, Whisper Party). De nummers werden op verschillende locaties opgenomen met behulp van engineer/mixer Bert Noël. Zoals bij Artifact werd alle artwork verzorgd door Sofia Lorie, de vriendin van Souvagie.

Lees meer

Alle artikels →