Bob Dylan op zaterdag 15 oktober in Vorst Nationaal met telefoonvrij concert: Extra tickets nu terug in verkoop!

Bob Dylan op zaterdag 15 oktober in Vorst Nationaal met telefoonvrij concert: Extra tickets nu terug in verkoop!

“The Rough and Rowdy Ways World Tour” zal deze herfst in Europa van start gaan. Op zaterdag 15 oktober komt de legendarische artiest voor maar liefst de 15e keer naar Vorst Nationaal...een ware thuismatch dus!

Dit concert betekent de terugkeer van Bob Dylan naar België voor de eerste keer in 5,5 jaar tijd. Een eeuwigheid voor de Belgische Bob Dylan fans, én de langverwachte terugkeer van één van de grootste singer-songwriters aller tijden!

Wil jij deze avond niet missen? Koop dan snel je tickets via deze link, want de laatste plaatsen zijn zonet terug in verkoop gezet!

Een telefoonvrije avond voor de ultieme concertervaring: Hoe gaat dit in zijn werk?

Het concert is telefoonvrij, wat wilt zeggen dat telefoongebruik in de concertzaal niet is toegelaten gedurende de show. De artiest heeft hiervoor gekozen opdat bezoekers zo (zonder technologische prikkels) ten volle van de voorstelling zullen kunnen genieten. "Door je telefoon niet te gebruiken, zal je optimaal kunnen genieten van dit wonderbaarlijke concert en een onvergetelijke ervaring hebben!"

Fans hoeven hun smartphone echter niet thuis te laten, want er worden speciale, beveligde telefoonhouders voorzien waarin ze hun gsm veilig aan hun zijde kunnen bewaren. Medewerkers van het gespecialiseerd bedrijf Yondr zullen dit in goede banen leiden door concertgangers voor aanvang van het concert te helpen hun gsm veilig op te bergen en nadien de telefoonhouder weer te ontgrendelen.

Voor een optimale concertervaring, vragen we concertgangers rekening te houden met volgende zaken:

  • De deuren gaan open om 18u en het concert zelf begint stipt om 20u. Kom zeker op tijd, want je zal eerst via het Yondr-punt moeten passeren.
  • Druk je tickets op voorhand af, zodat je je plaats in de zaal gemakkelijk kan terugvinden. Voorbij het Yondr-punt zal je namelijk je digitale ticket op je smartphone niet meer kunnen raadplegen.
  • Vergeet niet om een betaalkaart mee te brengen indien je merchandise wenst te kopen of iets wilt consumeren, want betalen met een smartphone voorbij het Yondr-punt zal namelijk niet mogelijk zal zijn.

Wat moet ik doen als er een noodgeval is en ik mijn telefoon nodig heb?

Concertgangers kunnen hun telefoonhouder elk moment ontgrendelen door naar een speciaal afgebakende zone te gaan waar ze hun telefoon kunnen gebruiken. Indien ze hulp nodig hebben, kunnen ze steeds een Yondr-medewerker aanspreken.

Meer info & tickets: www.gracialive.be

Lees meer

Alle artikels →