Brussels lo-fi popduo Twin Toes lanceert nieuwe single « Ghost Hair »
Enkele maanden na het releasen van hun eerste single 'Lost In Playlists' laat Brusselse lo-fi popband Twin Toes vandaag een nieuwe single op de wereld los. 'Ghost Hair' is een track die vooral zal nazinderen bij iedereen die ooit te kampen kreeg met ... haarverlies.
‘Ghost Hair’ is de tweede die single die Twin Toes naar voren schuift in aanloop van hun debuutalbum ‘Long Story Short’. Het debuutalbum van Twin Toes komt uit in oktober op Capitane Records.
GHOST HAIR
‘Ghost Hair’ ontstond uit een brief die Antoine - het minder behaarde lid van Twin Toes - schreef aan z’n haar dat helaas te vroeg verdween. Het schrijven en opnemen van ‘Ghost Hair’ zorgde ervoor dat Twin Toes hun specifieke geluid kon gaan ontdekken in de begindagen van hun artistieke proces. Het resultaat? Een organische mix van synthethische texturen.
De videoclip bij het nummer werd geregisseerd door hun vriend Simon Vanrie, die sinds de oprichting het derde lid van Twin Toes zou kunnen worden genoemd. Het achterliggende idee van de video? Het fantoomhaar van Antoine volgen naar zijn onbekende bestemming.
BIO
Twin Toes ontstond op een weekend in september 2019. 130 kilometer van elkaar broken Antoine en Nicolas dezelfde teen. Ze waren al van plan een band te beginnen, maar dit was het doorslaggevende teken van het universum om er echt voor te gaan.
De Brusselse band Twin Toes is een aaneenschakeling van toevalligheden en happy accidents. Twin Toes is een uit de hand gelopen mop die leidde tot een uitermate straf indie-popproject voor fans van Dirty Projectors, Superorganism en Annie Cordy. Samen maken de heren surrealistische, caleidoscopische pop over de absurditeiten van het leven. Dat leverde hen al een tweede plek op in Concours-Circuit, het Waalse equivalent van Sound Track.
‘Long Story Short’ - het debuutalbum van Twin Toes dat in oktober 2022 uit komt - brengt tien nummers die verhalen en werelden van zowel Wes Anderson als Michel Gondry oproepen. Hun songs ontstaan vanuit een voorliefde voor de absurditeit van het leven. Het album werd opgenomen in Brussel en gemixt door producer Pieterjan Coppejans in Robot Studios in Gent.
Bekijk video
Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.
Bekijk video
Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.