Calum Scott speelt op 23 april in La Madeleine
Calum Scott, de Britse singer-songwriter die doorbrak na zijn deelname aan Britain’s Got Talent in 2015 komt terug naar België! Hij zal op dinsdag 23 april in La Madeleine in Brussel spelen. De ticketverkoop start op vrijdag 13 oktober om 10u via www.fkpscorpio.be
Toen Calum Scott zijn ingetogen versie van ‘Dancing On My Own’ van Robyn inzette tijdens zijn auditie voor Britain’s Got Talent werd de hele zaal muisstil. Hij won misschien de wedstrijd niet, maar rijfde wel een platencontract binnen. Zijn debuutalbum ‘Only Human’ was meteen goed voor een gouden status in het VK.
Dankzij zijn fanbasis kan Calum zijn job opzeggen en volledig voor de muziek gaan, en met succes. Hits zoals ‘You Are The Reason’ (met Leona Lewis), ‘Rhythm Inside’, ‘Where Are You Now’ (met Lost Frequencies) en ‘If You Ever Change Your Mind’ volgen elkaar op. De nieuwe single ‘At Your Worst’ is een voorganger van de nieuwe plaat die hij aan het afwerken is, en die hij zonder twijfel zal voorstellen in Brussel op 23 april.
Calum Scott heeft de gave om elk publiek te veroveren met zijn ontroerende popsongs en warme presence. Wie in Koninklijk Circus was in september 2022 zal dit alleen maar beamen. Mis dit concert van de meest charmante Brit met engelenstem niet! Tickets gaan in verkoop op vrijdag 13 oktober om 10u.