Clouseau breekt alle records: derde stadionshow toegevoegd

Clouseau breekt alle records: derde stadionshow toegevoegd

De ticketverkoop voor Clouseau blijft alle verwachtingen overtreffen. Nadat de eerste twee aangekondigde stadionshows in een sneltempo uitverkochten, voegen Koen & Kris Wauters een extra show toe. Op zaterdag 7 augustus 2027 staat Clouseau voor de derde maal op het podium van het Koning Boudewijnstadion. Tickets zijn te koop vanaf woensdag 7 oktober om 12 uur 30 via greenhousetalent.com. Fans kunnen zich alvast inschrijven op de wachtlijst en krijgen zo als eerste de kans om een ticket te bemachtigen. 

Afspraak met de geschiedenis. 

Ze speelden zowat elke festivalweide en concertzaal in België en Nederland plat, vulden een recordaantal Sportpaleizen en zetten bijna eigenhandig de Nederlandstalige popmuziek op de kaart. Clouseau introduceren is eigenlijk overbodig. ‘Daar Gaat Ze’, ‘Domino’’, ’Nobelprijs’, ‘En Dans’, ‘Vanbinnen’, ‘Vonken & Vuur’ en ‘De Tegenpartij’ zijn maar enkele van hun klassiekers. De band zelf is inmiddels legendarisch.

En toch is er één podium waar ze nog nooit stonden. Sterker nog: waar nog geen enkele Belgische artiest ooit stond. En dus speelt de Vlaamse popgroep zich volgende zomer de geschiedenisboeken in. Want op 4, 6 en 7 augustus 2027 staat Clouseau in het Koning Boudewijnstadion, een fantastische concertarena die muziek ademt. The Rolling Stones, Céline Dion, U2, Madonna, Beyoncé, Coldplay,… ze passeerden er allemaal de voorbije dertig jaar. Maar nooit eerder stond een naam van eigen bodem er op het podium. Tot nu. Een historische primeur die bij Koen en Kris Wauters voor een hele hoop kriebels zorgt.

Groot podium. Grote plannen.

Eén van de grootste Nederlandstalige bands aller tijden speelt in het allergrootste stadion van België. Wie Clouseau al bezig zag, weet wat dat betekent. Een onvermoeibare, breedlachende Koen Wauters, een onverstoorbare Kris Wauters op gitaar en piano, een vlijmscherpe liveband en een karrenvracht aan hits waarop je onmogelijk stil kan zitten. Op 4, 6 en 7 augustus doen ze dat kunstje nog eens over. Maar dan groter. Veel groter. Vanop een gigantisch podium in openlucht voor meer dan 55.000 uitzinnige fans in de tribunes.

Lees meer

Alle artikels →