Danny Fabry zingt over 45 Jaar Carrière
We schrijven het voorjaar van 1971... de toen nog onbekende Danny Fabry bracht z'n allereerste single "Kom Aan De Telefoon Angelina” uit. Het nummer verscheen bij de toenmalige platenfirma BASF en werd meteen een hit, een nieuwe ster was geboren.
Inmiddels zijn we exact 45 jaar later... 2016 wordt een heus feestjaar voor deze rasechte Vlaamse zanger die na al die jaren niet meer weg te denken valt uit de Vlaamse schlagerwereld. Gisteren gaf Danny de aftrap van een reeks verjaardagsconcerten doorheen Vlaanderen in een uitverkochte zaal MOVRI te Boortmeerbeek in aanwezigheid van heel wat van z'n fans en mensen van de pers want Danny stelde immers ook z'n nieuwe album "45 Jaar Carrière" voor dat komende vrijdag 18 Maart verschijnt.
Op dat nieuwe dubbelalbum heel wat nieuw werk en alle grote hits verzameld. Op CD1 de nieuwe singles waaronder o.a. 'Bij Jou Alleen', 'Duizend Keer’, 'Waarom Ik En Niet Een Ander' en ‘Wie Had Dat Ooit Gedacht’, het duet met kindsterretje Kythana en nog héél wat nieuwe nummers die nog niet eerder verschenen. Op CD2 ontbreken natuurlijk de grote kleppers niet zoals ‘Ca C’est La Vie’, ‘De Telefoon Huilt Mee’, het duet met Silvy Melody, ‘Anita’, ‘Désirée’, ‘Volare’ en nog zovele hits die Danny tijdens zijn 45-jarige carrière bij mekaar zong.
2016 wordt een druk feestjaar voor deze bezige bij die desondanks 45 jaar ervaring nog lang niet denkt aan ophouden!