De verrassing van de Lange Jojo voor de Belgische supporters

De verrassing van de Lange Jojo voor de Belgische supporters

Het was zo aangedronken door het publiek dat de Lange Jojo heeft besloten om het te doen. In "last minutes" keerde hij terug naar de studio en nam een hymne zoals de supporters houden : feestelijk! Met GOAL GOAL GOOAAL, is onze "oude krokodil" terug met zijn gloednieuwe hymne tot eer van de Rode Duivels. Roger Laboureur heeft voor de gelegenheid de vriendschap gesloten in Grand Jojo om hem zijn stem en zijn beroemde gimmick te lenen, gegraveerd in het collectieve geheugen sinds 1986.

GOAL GOAL GOOAAL is ook een samenwerking met BAX, een Electro House-duo dat in 2015 werd opgericht door Fred Baker, een wereldberoemde DJ en zijn vriend Fragmax die in België wordt erkend voor zijn harde techno-kant. Dit geeft een geweldige versie maar vol punch, aangezien dansgeluiden zich vermengen met de instrumenten van Jojo's orkest, wat opnieuw bewijst dat de Lange Jojo nog steeds in de tijdgeest is.

Ongekend sinds bijna 10 jaar, zal de single beschikbaar zijn vanaf vrijdag 1 juni 2018 in fysieke CD in alle verkooppunten. Een gelimiteerde editie (met poster en bladmuziek) is exclusief verkrijgbaar bij boekhandels. Het is een echte wens van de Lange Jojo om GOAL GOAL GOOAAL in fysieke single voor te stellen, zodat iedereen het gemakkelijk kan verwerven.

De videoclip wordt opgenomen tijdens de Lange Jojo concert in het Palais des Beaux-Arts in Charleroi op 8 juni. Om dit te doen zullen fans worden gevraagd! Ze kunnen hun video's naar de productie sturen via het e-mailadres : clip@legrandjojo.be

Le Grand Jojo heeft ook een franstalige versie verzonnen, want het is heel België dat hij van plan is te zingen en dansen tijdens duivelspellen en we hopen onze Belgische nationale ploeg aan de top te begeleide

Lees meer

Alle artikels →