Dj Licious' nieuwste single is het officiële anthem voor Summerfestival 2015

Dj Licious' nieuwste single is het officiële anthem voor Summerfestival 2015

Hoewel hij sterk aanwezig is in de Belgische scene, straalt DJ Licious zijn liefde voor housemuziek uit naar ver buiten de grenzen met zijn herkenbare blend van funky ritmes, groovy sound en zoete vocals. DJ Licious is dan ook verantwoordelijk voor het Summer Festival Anthem van dit jaar. In navolging van zijn eerdere clubhits 'Around Town' en 'People' remixte hij in het verleden al nummers van onder anderen Bob Sinclar en Klingande.

In België is hij de drijvende kracht achter de 'Defected in the House' feesten en zijn eigen concept 'Shomi', maar zijn sounds verspreidt hij evenzeer ver buiten de grenzen op WMC Miami, Tomorrowland Brazilië of Ibiza. Ook dichter in de buurt is hij vaak aan het werk te zien deze zomer op verschillende festivals. Je kan hem bijvoorbeeld vinden op Extrema Outdoor, Tomorrowland, Laundry day en uiteraard de main stage van Summer Festival.

Als resident van Summer Festival de laatste 4 jaren, stelt hij met trots zijn anthem voor. 'Come Along' is een aanstekelijke housy meezinger die je meteen de festivalzomer in katapulteert.

Bekijk video

Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.

Lees meer

Alle artikels →