Dour Festival 2021 & Excision, de koning van de heavy dubstep!

Dour Festival 2021 & Excision, de koning van de heavy dubstep!

Donderdag 16 juli. De Dourstalgie bereikt haar hoogtepunt. Het is middag. De eerste festivalgangers zouden nu uit hun tenten moeten komen, haren in de war en nog slaperig, maar al helemaal vol van de typische energie van Doureuuuh na het weerzien van vrienden de avond ervoor en een nacht die natuurlijk veel te kort was.

Om deze week zonder Dour Festival beter door te komen, beginnen we alvast met de officiële countdown naar de editie van 2021 en maken we een nieuwe headliner bekend. Je weet al dat AAP Rocky naar The Last Arena komt, waar we uitzonderlijk 5 dagen muziek zullen programmeren, en vandaag mogen we de naam van Excision vrijgeven. De koning van de heavy dubstep staat in 2021 op de affiche en het wordt zijn allereerste bezoek aan Dour Festival.

Na samenwerkingen met de legendarische metalband Korn, richtte Excision, echte naam Jeff Abel, in 2012 Destroid op, de groep met wie hij futuristische live sets met spectaculaire lichtshows brengt en waarmee hij echt doorbrak.

De Canadees is uitgegroeid tot een van de grootste namen in de bass music en heeft in april een bommetje gelost. Op zijn sociale kanalen kondigde hij aan dat hij aan een nieuw album werkt, twee jaar na ‘Apex’. Fans van headbangen kunnen alvast de nekspieren loswerken.

Excision voegt zich bij: AAP Rocky, Amelie Lens, Angèle, AZF, Billx, Black Lips, The Black Madonna, Black Sun Empire feat. Multiplex, Caballero & JeanJass, Carl Cox, Dirtyphonics LIIVE, Freeze Corleone, Honey Dijon, Josman, Kings of the Rollers & Inja, Lala &ce, Modeselektor live, Niska, Palms Trax, Princess Nokia, Roméo Elvis, Squarepusher, Sven Väth, Swing, Yseult.

Maak er een mooie zomer van en blijf gezond. We zien elkaar terug in september. Dan maken we nieuwe namen voor Dour 2021 bekend!

Nog 362 keer slapen...

Super early-bird tickets zijn nu te koop op dourfestival.eu/tickets

Lees meer

Alle artikels →