Eefje de Visser kondigt extra concert op zondag 9 februari 2025 in De Roma aan
Het nieuwe album 'Heimwee' van Eefje de Visser krijgt lovende kritieken en dat vinden de fans niet meer dan terecht. Een show in AB en twee uitverkochte shows in De Roma in februari 2025 bleken niet genoeg, dus voegt ze er nog eentje aan toe. Ze zal ook op zondagavond 9 februari in De Roma staan. Tickets voor deze extra show zijn meteen beschikbaar via livenation.be en deroma.be.
Eefje de Visser staat bekend om haar onmiskenbare sound en de spannende, intieme sfeer die ze zowel op haar platen als live weet te creëren. Met bezwerende choreografieën, gelaagde samenzang en een betoverende lichtshow neemt ze je mee in haar unieke universum. Haar album 'Bitterzoet' uit 2020 en de bijbehorende concerten bezorgden haar in twee jaar tijd ongeveer alle muziekprijzen in Nederland en België. Zopas verscheen haar vijfde plaat 'Heimwee' en na een reeks festivals en een uitverkochte clubtour in het najaar staat Eefje in februari 2025 opnieuw in de Belgische concertzalen. Maak je klaar voor wat intense en meeslepende concerten beloven te worden!
Tickets voor het concert op zondagavond 9 februari in De Roma zijn meteen beschikbaar via livenation.be en deroma.be en kosten 38 en 36 (inclusief servicekosten).
Ook voor het concert op dinsdag 18 februari in Ancienne Belgique zijn nog tickets beschikbaar via livenation.be en abconcerts.be aan 38 (incl. servicekosten en mobiliteitsbijdrage).