Eric Clapton speelt op op 19 juni in Ziggo Dome
Vrijdag 19 juni geeft Eric Clapton een concert in Ziggo Dome in Amsterdam als onderdeel van zijn Europese tournee. De kaartverkoop start op vrijdag 11 oktober om 10.00 uur.
De aankondiging komt kort na zijn uitverkochte Crossroads Guitar Festival waar hij gedurende twee dagen een aantal van ’s werelds grootste gitaristen samenbracht. De tournee die een maand duurt omvat 15 concerten in twaalf Europese steden en drie concerten in Rusland. De tour start op 29 mei in Praag en doet verder Duitsland, Zwitserland, Italië, België, Denemarken en Finland aan voor deze op 30 juni in Moskou wordt afgesloten.
Clapton wordt begeleid door een band met daarin een aantal muzikanten met wie hij al jaren speelt: Nathan East (bas), Paul Carrack (keyboards), Chris Stainton (keyboards), Doyle Bramhall II (gitaar) en achtergrondzangeressen Sharon White en Katie.
ERIC CLAPTON - Europese tour zomer 2020
29 mei
Praag, Tsjechië
O2
31 mei
Munchen, Duitsland
Olympiahalle
2 juni
Stuttgart, Duitsland
Schleyerhalle
3 juni
Dusseldorf, Duitsland
ISS Dome
5 juni
Zurich, Zwitzerland
Hallenstadion
6 juni
Milaan, Italië
Mediolannum Forum
8 juni
Bologna, Italië
Unipol Arena
18 juni
Antwerpen, België
Sportpalais
19 juni
Amsterdam, Nederland
Ziggo Dome
21 juni
Kopenhagen, Denemarken
Royal Arena
22 juni
Kopenhagen, Denemarken
Royal Arena
25 juni
Helsinki, Finland
Hartwall Arena
27 juni
St. Petersburg, Ruslan
Ice Palace
29 juni
Moskou, Rusland
Crocus Hall
30 juni
Moskou, Rusland
Crocus Hall