Gezellige muziek in Baroeg voor benefiet voedselbank

Gezellige muziek in Baroeg voor benefiet voedselbank

Woensdag 13 april is er in Baroeg een benefietconcert voor de voedselbank. Op deze avond gaat het niet alleen om het inzamelen van geld, maar ook om de gezelligheid en de vrolijke muziek.

De organisator van dit benefiet is Nick Koot en hij zal zelf optreden deze avond. Nick zingt vooral Nederlandstalig en houdt wel van een feestje. Daarnaast zijn er twee gastoptredens. Wim Dalmee bijvoorbeeld. Hij zingt liedjes van Van Sinatra tot Hazes, en van Tom Jones tot Pittbull. Ook Zangeres Nomi is van de partij. Zij zingt vooral de klassiekers uit de jaren ’70 en ’80.

Baroeg richt zich doorgaans meer op harde gitaarmuziek. Voor de buurtbewoner Nick Koot én dit goede doel maakt het poppodium echter graag een uitzondering.

Tickets zijn voor 7,50 verkrijgbaar aan de deur, via Nick Koot: 06-23314945 of via baroeg.nl.

Lees meer

Alle artikels →