Ian Clement lanceert single Skeleton Games
Het derde album van songwriter Ian Clement, 'Skeleton Games', verschijnt vandaag via distributeur PIAS/INTEGRAL. Na een tiental harde rockjaren als frontman van Wallace Vanborn maakt Ian Clement in zijn soloproject terug tijd voor tederheid. Hij creëert er ruimte waar licht en donker tot de verbeelding spreken. Met een diepe, intieme stem deelt hij zijn ziel.
Het debuutalbum ‘Drawing Draggers’ (Unday 2013) nam ons mee op een stormachtig folk-rock avontuur. Het daaropvolgende ‘See Me In Synchronicity’ (Cobraside 2020), geproducet door René Tinner (Lou Reed, Can), verhaalt zijn intense beleving en strijd met consensus realiteit.
In 'Skeleton Games' (TSR 2025) laat de songwriter ineens terug een optimistisch gezicht zien. Hoewel thema's als liefde en verlies terug aan bod komen, is er – met de komst van nieuw leven - ook hernieuwde hoop voor de toekomst. Zijn derde langspeler is bovenal een ode geworden aan het verdwijnen in spelplezier.
Als solo artiest trad Ian Clement meer dan 300 keer op in Europa waaronder twee keer op Eurosonic. Hij voorzag voorprogramma's voor Trixie Whitley, De Staat, The National, Intergalactic Lovers, MarcO’Reilly, dEUS, Sivert Hoyem, Strand Of Oaks en Blaudzun en performde als gastmuzikant met namen als Blood Red Shoes, Masters Of Reality, Torre Florim, Kapitan Korsakov en vele anderen.
Voor fans van Mark Lanegan, Dan Auerbach en Edward Sharpe.
'Skeleton Games' werd opgenomen in Studo La Patrie onder toeziend oog van producer Koen Gisen (The Bony King Of Nowhere, Dans Dans) en gemixet door Ian Clement zelf. Het album werd gemastered door Karel De Backer.
LIVE
- 03/04 - Charlatan - Gent
- 11/04 - Hnita Jazz Club - Heist-Op-Den-Berg
- 19/04 - Nachtwacht - Tielt
- 23/04 - Hoogmis - Edegem
- 01/05 - Hedon - Zwolle (duoshow)
- 31/05 - Den Trap - Kortrijk