Kate Ryan komt naar LoForLife
Met LoForLife proberen de organisatoren niet alleen zoveel mogelijk geld in te zamelen voor het onderzoek naar ALS, maar willen ze de mensen die naar het festival komen een onvergetelijke tijd bezorgen.
Wie de dubbelaflevering van Belpop op Canvas over de Belgische dance zag weet dat veel internationale dancehits uit de 90’s en 00’s van Belgische makelij zijn. LoForLife heeft met 2Fabiola en Regi al twee belangrijke namen uit die periode op de affiche staan en daar voegen ze nu een zeer exclusieve act aan toe.
Op 13 september staat Kate Ryan met haar liveband op het podium en ze nodigt op haar “Echoes Of Eurodance” concert een paar van de originele dancevocalisten van destijds uit als special guest. Zij komen hun grootste hits live on stage brengen. Er zullen ongetwijfeld nummers bij zijn die je nog nooit live gehoord hebt. Verwacht je aan een reeks onovertroffen dancehits en meezingers uit de 90s en 00s, volledig live gebracht door Kate Ryan, haar band en special guests.
Vandaag kunnen we met trots één special guest verklappen en dat is Jessy Mackenzie. Binnenkort kondigen we nog enkele topnamen aan. Dit is het eerste en enige “Echoes Of Eurodance” concert in België in 2024, voor de tournee, waarmee Kate Ryan samen met fans en collega-artiesten haar 25 jarige carrière als dance/pop- en Eurovision icoon viert, heel Europa zal rondreizen.
De ganse indrukwekkende line-up van vrijdag ziet er dan als volgt uit:
MAIN STAGE:
-2 Fabiola
-Kate Ryan ‘Echoes of Eurodance’
-Regi Live ft. Linda & special guests
-The Dirty Daddies
-DJ Wout
Als we daarbij nog vermelden dat je in onze Discotheque tent kan genieten van DJ-sets van Yves Deruyter, Praga Khan en nog drie andere top retro DJ’s die we nog moeten aankondigen dan weet je dat vrijdag 13 september in Scherpenheuvel het grootste en beste feestje uit de omstreken zal doorgaan.