Keane op 11 februari naar AFAS Live Amsterdam
Op dinsdag 11 februari komt de Engelse band Keane naar AFAS Live in Amsterdam. De show is onderdeel van de Cause and Effect Tour die in het teken staat van het nieuwste gelijknamige album van de band. De kaartverkoop voor de show in Amsterdam start aanstaande vrijdag 4 oktober om 10uur via Ticketmaster.
Kort na de release van hun nieuwste studioalbum Cause and Effec maakt Keane nu bekend dat er begin volgend jaar een gelijknamige Europese tournee komt. De tournee bestaat uit 16 shows in 11 landen. Op dinsdag 11 februari komt de band naar Amsterdam voor een show in AFAS Live. De show bevat niet alleen nieuw werk maar uiteraard ook eerder werk waaronder hits als Somewhere Only We Know en Everybody’s Changing.
De totstandkoming van het nieuwe album kwam ook voor de band als een verrassing. Terwijl de band een pauze in had gelast en zanger Tom Chaplin druk bezig was met twee succesvolle solo-albums, kwam hij er achter dat hij zijn oude sparringpartner Tim Rice-Oxley miste. Chaplin zegt hierover: “I found myself wondering how I had come to let this very enigmatic and important relationship in my life drift”. Ondertussen had Tim, met zijn eigen worstelingen als inspiratie, een reeks nummers geschreven. De rest van de band voelde zoveel connectie met deze nummers dat ze besloten terug de studio in te gaan om een nieuwe album op te nemen.
CAUSE AND EFFECT TOUR
20-1-2020
Brussels, Belgium
Ancienne Belgique
21-1-2020
Paris, France
Olympia
23-1-2020
Barcelona, Spain
Razzmatazz (Main Room)
25-1-2020
Porto, Portugal
Coliseum Do Porto
26-1-2020
Lisbon, Portugal
Campo Pequeno
27-1-2020
Madrid, Spain
La Riviera
29-1-2020
Toulouse, France
Le Bikini
31-1-2020
Zurich, Switzerland
Halle 622
2-2-2020
Prague, Czech Republic
Forum Karlin
3-2-2020
Berlin, Germany
Verti Music Hall
5-2-2020
Gothenburg, Sweden
Trädgår’ n
6-2-2020
Stockholm, Sweden
Cirkus
7-2-2020
Oslo, Norway
Sentrum Scene
9-2-2020
Copenhagen, Denmark
Vega
10-2-2020
Hamburg, Germany
Docks
11-2-2020
Amsterdam, Netherlands
AFAS Live