Kom nu zondag 27 augustus langs op de Cultuurmarkt van Vlaanderen in Antwerpen

Kom nu zondag 27 augustus langs op de Cultuurmarkt van Vlaanderen in Antwerpen

Zondag 27 augustus vindt van 11.00 tot 18.00 uur in de Antwerpse binnenstad de 22ste editie plaats van de Cultuurmarkt van Vlaanderen. Op een 25-tal binnen- en buitenlocaties kan je je helemaal gratis informeren over het aanbod van het nieuwe cultuurseizoen. Er is een infomarkt met 170 infostands en er zijn live-optredens uit verschillende disciplines. Beslist een uitstap naar Antwerpen waard dus!

Ook Sportpaleis Group is weer aanwezig. Je vindt ons op de Grote Markt, waar we samen met Radio 2 enkele artiesten verwelkomen voor een babbel. Marc Pinte begroet hen in zijn radioprogramma ‘Tussen Pot en Pinte’ en wie weet gaan sommigen achteraf ook nog met jou op de foto.

Artiesten die bij ons langskomen

Win een theaterabonnement

Tijdens de Cultuurmarkt delen we onze seizoensbrochure uit. Wie inschrijft op onze nieuwsbrief kan een theaterabonnement winnen (met je partner naar 10 voorstellingen naar keuze in Stadsschouwburg Antwerpen of Ethias Theater Hasselt of Capitole Gent).

Lees meer

Alle artikels →