Liveline Benefiet in Baroeg!
Baroeg mede-organiseert regelmatig events onder de noemer Liveline Benefiet. Hierbij wordt te opbrengst van de avond gedoneerd aan een goed doel. Op zaterdag 19 maart gaat de opbrengst naar het Familiehuis Daniel den Hoed. Het familiehuis biedt onderdak aan familieleden van kankerpatiënten die worden behandeld in het Erasmus MC.
Deze avond spelen er vier bands:
Motörblok is het hoofdprogramma van de avond. Dit is een Motörhead tribute band en weet de rauwe muziek van Motörhead goed te vertalen op het podium. Dat frontman Lemmy van Motörhead onlangs aan ons is ontvallen door die vreselijke ziekte maakt dit optreden extra speciaal.
Sudden Impact speelt nummers van U2, maar geeft hier een eigen draai aan. Voor deze band staat het U2 gevoel centraal.
Catch-A-Coon eert de southern rock band Lynyrd Skynyrd. Deze band is zelf nog steeds actief maar kent een historie met veel tegenslag. Hoe ongelukkig het ook klinkt, is dat een goede reden om een band te eren die ons geweldig songs als ‘Free Bird’ of ‘Sweet Home Alabama’ heeft gemaakt.
Het vijftal van Riddlebox speelt pop/rock covers waarbij je moet denken aan songs van bands als Arctic Monkeys, The Kooks en Red Hot Chili Peppers.
Kijk voor meer info op www.baroeg.nl