Lous And The Yakuza is terug op 23 oktober
Lous and The Yakuza is terug en brengt op vrijdag 23 oktober haar nieuwe single Close My Eyes uit, een bijzondere samenwerking met de Britse singer-songwriter Suki Waterhouse.
Een prachtige, meeslepende ballad waarin twee unieke stemmen uit de alternatieve pop elkaar vinden. Het nummer laat een nieuwe kant van Lous horen en geeft alvast een eerste voorsmaakje van wat komen gaat. Close My Eyes is de eerste single van haar nieuwe album, dat begin 2027 verschijnt. Ook visueel belooft Lous een volledig nieuw universum te onthullen.
Cover of Close My Eyes - Lous And The Yakuza ft Suki Waterhouse
OVER LOUS AND THE YAKUZA
Sinds haar doorbraak in 2019 met Dilemme groeide Lous and The Yakuza uit tot een van de meest eigenzinnige stemmen binnen de Europese alternatieve muziekscene.
Met haar albums Gore (2020) en Iota (2022) ontwikkelde de Belgisch-Congolese artieste een uniek geluid op het kruispunt van pop, R&B en hiphop, en bouwde ze ook internationaal een sterke reputatie op.
Naast muziek verkent Lous ook andere creatieve disciplines, van schilderkunst tot literatuur en manga. Haar artistieke wereld brengt muziek, beeldende kunst en verhalen samen.
Met Close My Eyes luidt ze een veelbelovend nieuw hoofdstuk in haar carrière in.