Marco Borsato maakt Ethias Theater in Hasselt sprakeloos! © Elke Briers

Marco Borsato maakt Ethias Theater in Hasselt sprakeloos!

door Wendy Evens

Sinds 11 april is Marco Borsato op weg met zijn ‘Duizend Spiegels Tour’. Niet alleen de fans, maar ook Marco zelf heeft de smaak weer helemaal te pakken en dat straalde hij deze avond dan ook uit. Hij bracht een emotioneel, ontroerend en intiem concert. Maar zijn swingende bekende hits zoals “Rood”, “Binnen”, “Ik leef niet meer voor jou” en “Dromen zijn Bedrog” zorgden voor de nodige afwisseling. In tegenstelling dat wat men zou vermoeden, zong Marco zijn grootste hit "Dromen zijn Bedrog" niet zelf, maar werd het gebracht door de rappers Darryl en Brownie Dutch.

Een met momenten emotionele Borsato bracht onder andere “Verlies”, “Onbewoonbaar verklaard” en “Water”. Bij het liedje “Samen voor Altijd” werd een filmpje met zijn dochter geprojecteerd. Het duet zorgde ervoor dat iedereen even stil werd, een waar kippenvelmoment.

Het was een gevuld optreden met verschillende instrumenten De opmerkelijkste muzikant was een jonge dame die viool speelde. Marco vertelde dat Julie van der Toom een muzikante is met een auto-immuunziekte, die door viool te spelen haar pijn niet voelt.

Marco Borsato had zijn publiek, zijn band en zichzelf stevig onder controle. Het concert kwam dan ook zeer mooi tot uiting in het Ethias Theater.

Setlist

  1. Intro
  2. Het beste wat ik ooit had
  3. Branden aan de zon
  4. Water
  5. Ik zou het zo weer overdoen
  6. Je hoeft niet naar huis
  7. Zij
  8. Samen voor altijd
  9. Waarom
  10. Nooit meer morgen
  11. Wat zou jij doen
  12. Vrij zijn
  13. Rood
  14. Verlies
  15. Killerbee
  16. Empire state of mind
  17. Alleen
  18. Onbewoonbaar verklaard
  19. Laat het los
  20. Witlicht
  21. Woorden
  22. Als rennen geen zin meer heeft
  23. De waarheid
  24. Dromen zijn bedrog
  25. Ik leef niet meer voor jou
  26. Binnen
  27. Waarom nou jij
  28. Breng je mij naar huis

Lees meer

Alle artikels →