Chase & Status komen naar AFAS Live op 25 februari 2027

Chase & Status komen naar AFAS Live op 25 februari 2027

Op 25 februari komen Chase & Status naar de AFAS Live. De ticketverkoop start op vrijdag 25 september om 10:00 via mojo.nl/chaseandstatus

Chase & Status behoren al ruim twintig jaar tot de vaste namen binnen de Britse elektronische muziek. Het duo, bestaande uit Saul Milton (Chase) en Will Kennard (Status), speelt sinds het begin van hun carrière een rol in de ontwikkeling van de Britse dancecultuur. In hun muziek komen drum & bass, jungle, rave, soundsystem culture en UK rap samen, waarmee ze een publiek over de hele wereld bereiken.

Naast hun eigen producties werken Chase & Status regelmatig samen met artiesten uit verschillende genres en generaties. Zo werkten ze samen met onder anderen Stormzy, Kano, Giggs, J Hus, Little Simz en Wretch 32, en met internationale artiesten als Skrillex.

Op 9 oktober 2026 verschijnt hun nieuwe album Generic Everything. Het tien tracks tellende album draait om het idee om niet mee te gaan in een steeds meer gelijkvormig creatief landschap. Op het album werken Chase & Status samen met onder anderen J Hus, Little Simz, Skrillex, Giggs, D Double E, Blanco, IRAH, Col3trane, Debbie, Saam Sultan, Finesse Kid en Ledbyher. De muziek beweegt tussen rave, rap, soundsystem culture en elektronische muziek en sluit aan bij de manier waarop Chase & Status verschillende artiesten en stijlen met elkaar verbinden.

Generic Everything volgt op een periode waarin Chase & Status meerdere grote successen behaalden. “Baddadan” stond meer dan 15 weken in de UK Top 10 en behaalde een Platinum-certificering. “BACKBONE” featuring Stormzy werd hun eerste UK Number One single. Daarnaast werden ze tijdens de BRIT Awards uitgeroepen tot British Producer of the Year. Hun muziek is inmiddels goed voor meer dan 2,5 miljard streams wereldwijd.

Ook live zijn Chase & Status de afgelopen jaren actief op verschillende grote podia en festivals. In 2026 stonden ze onder meer op het podium tijdens de Formula 1 British Grand Prix in Silverstone, deden ze een verrassende B2B met Skrillex tijdens Boomtown en stonden ze als headliner op de Main Stage van Reading & Leeds. Ook in Nederland waren Chase & Status vorig jaar te zien. Ze gaven shows in Skatecafe in Amsterdam en 013 in Tilburg.

Naast hun grotere shows werken Chase & Status verder aan de ontwikkeling van hun clubconcept SECTION 63. Met dit liveconcept experimenteren ze met een andere invulling van de traditionele DJ-show en zoeken ze aansluiting bij de energie van de underground ravecultuur.

Ruim twintig jaar na de start van hun carrière blijven Chase & Status nieuwe muziek maken en verschillende scenes en artiesten met elkaar verbinden. Met Generic Everything zetten ze die lijn voort en brengen ze opnieuw verschillende stijlen binnen de Britse elektronische muziek samen.

CHASE & STATUS LIVE WORLD TOUR

25 februari 2027, AFAS Live, Amsterdam

Aanvang: 20:00

Entree: 59,46 (inclusief servicekosten)

Tickets zijn op vrijdag 25 september vanaf 10:00 te koop via mojo.nl/chaseandstatus

Mastercard kaarthouders krijgen toegang tot de presale in Nederland vanaf woensdag 23 september om 10:00. Ga naar priceless.com/music voor meer informatie.

Lees meer

Alle artikels →