Nicholas komt naar Buggenhout

Nicholas komt naar Buggenhout

Nicholas Arnst is dag en nacht met goochelen bezig en schoof hiervoor onlangs zijn studies psychologie aan de kant. Wat is het doel van Nicholas ? Simpel ! Mensen verbazen, verwonderen en een reactie uitlokken. Goochelen live in het theater wordt zeer interessant.

Een goocheltruc kan je nooit op je eentje doen, er is een dynamiek nodig met het publiek ... je weet nooit hoe mensen gaan reageren op de act. Het is onmogelijk om omstandigheden te controleren, spannend

Het televisiesprookje van Nicholas begon in ‘Belgium's Got Talent’. Keer op keer verwonderde hij de jury en het publiek. Nadat hij een eigen programma kreeg op VTM trekt Nicholas nu op tournee, live op het podium, onder het oog van uzelf !

Door de vele close-up acts zal de theaterproductie "Echt" geprojecteerd worden op groot scherm?, zo maken wij het mogelijk dat iedereen met evenveel verbazing de show zal kunnen volgen!

Praktische informatie

U kunt Nicholas Arnst aan het werk zien op 9 december 2016 in CC De Pit om 20:00 in Buggenhout.

Lees meer

Alle artikels →