One Night of Queen is terug!
Gary Mullen is een waar fenomeen. Zijn concerten in 2015 en 2017 in het Kursaal waren helemaal uitverkocht. One Night Of Queen is dan ook één van de meest authentieke en impressionante tributes ter wereld. Gary komt op 20 januari terug naar Oostende met het concept Rock Legends.
Rock Legends is meer dan een concert, het is een heuse machine die je terugvoert in de tijd. Samen met Letz Zep en The Door Alive krijg je drie concerten voor de prijs van één. Zing mee op de sound van wereldhits als ‘Riders On The Storm’, ‘Whole Lotta Love’ en ‘We Are The Champions’!
Rock Legends
Rocklegendes worden schaarser, maar hun machtige muziek blijft bestaan. Drie succesvolle coverbands komen naar Kursaal Oostende om de sfeer van de grote concerten van weleer te laten herleven. 1 ticket = 3 concerten!
De reïncarnatie van iconen als Jim Morrison, Ray Manzerek, en Freddie Mercury is een feit. Maar ook levende legendes als Robert Plant en Jimmy Page worden gelauwerd. Met hun optredens willen Letz Zep, The Doors Alive en Gary Mullen de grote concerten van weleer laten herleven voor jong en oud.