Peet brengt nieuw album met ft's van o.a Roméo Elvis, Jean Jass
De Brusselse hip hop artiest Peet brengt vandaag op 24 februari een nieuw album "TODO BIEN" uit. Dit is ondertussen zijn 5e solo project. In 2021 bracht hij "Mignon" uit, dat werd voorafgegaan door 3 EP's "Peate" (2016), "Mecman" (2018) en "Peper" (2020).
Net zoals bij zijn eerste project “Peate” is "TODO BIEN” vrij natuurlijk tot stand gekomen: “De meeste tracks zijn in mijn thuisstudio geproduceerd en opgenomen. Gedurende een jaar werkte ik aan de plaat en uiteindelijk maakte ik een selectie van 10 tracks voor de finale versie.” Al zijn muzikale invloeden schijnen door in het album, van boom-bap jazzy (met Jean-Jass) tot trap turn up waarmee hij tijdens live shows halsbrekende toeren uit kan halen (Karma), tot meer serieuze en introspectieve tracks (Verre en Main).
Deze plaat weerspiegelt wie Peet muzikaal is. “Ik heb er met hart en ziel aan gewerkt en ik hoop dat er met evenveel plezier naar geluisterd zal worden als ik had met het album te maken.” aldus Peet.
Hier kan je alvast de plaat beluisteren
Ontmoet Peet deze vrijdag om de release van dit project te vieren, in Coton Bleu
Rue des Chartreux 14, 1000 Brussel van 18u00 tot 21u00
Shows
17 maart - Reflector, Luik
24 maart - Het Bos, Antwerpen
20 Mei - L'entrepôt, Aarlen