Rod Stewart speelt op zaterdag 29 mei 2027 in AFAS Dome

Rod Stewart speelt op zaterdag 29 mei 2027 in AFAS Dome

Na een carrière van meer dan zes decennia neemt Rod Stewart afscheid van het podium. Op zaterdag 29 mei 2027 brengt hij zijn vele hits nog een laatste keer live in de AFAS Dome in Antwerpen tijdens zijn ‘The Final Encore’ tour. Tickets zijn beschikbaar vanaf vrijdag 2 oktober om 11u via livenation.be.

Zanger en songwriter Rod Stewart begon zijn carrière als zanger bij Jeff Beck Group en The Faces om vervolgens als soloartiest zijn allergrootste successen te bereiken. Met meer dan 250 miljoen verkochte albums en singles wereldwijd is Sir Rod Stewart een van de bestverkopende artiesten uit de muziekgeschiedenis. Zijn herkenbare stem, songwriting en unieke stijl overstijgen genres als rock, folk, soul, R&B en de Great American Songbook. Hij is een van de weinige artiesten die in elk decennium van zijn carrière albums op nummer één wist te krijgen. Op zijn indrukwekkende palmares staan onder andere twee plaatsen in de Rock & Roll Hall of Fame en een GRAMMY Living Legend Award. In 2016 werd hij in Buckingham Palace geridderd voor zijn bijdrage aan muziek en zijn inzet voor liefdadigheid.

Van “Sailing” tot “Maggie May”, “Da Ya Think I’m Sexy?”, “Have I Told You Lately”, “Young Turks”, ... de hits zijn ontelbaar. Niet te missen, voor de laatste keer live in België, tijdens The Final Encore in de AFAS Dome!

Tickets zijn beschikbaar vanaf vrijdag 2 oktober om 11u via livenation.be en kosten 140,70 - 123,91 - 112,70 - 101,51 - 90,30 (inclusief servicekosten en mobiliteitsbijdrage).

Mastercard kaarthouders genieten van prioritaire toegang tot presale tickets vanaf woensdag 30 september om 11u tot vrijdag 2 oktober om 10u, of wanneer de tickets in voorverkoop uitverkocht zijn. Meer info via priceless.com/music.

Mensen geregistreerd op de Live Nation Belgium-website kunnen via hun account deelnemen aan een gelimiteerde presale. De Live Nation-voorverkoop start donderdag 1 oktober om 11u en eindigt op vrijdag 2 oktober om 10u, of wanneer de tickets in voorverkoop uitverkocht zijn.

Lees meer

Alle artikels →