Rijck tekent bij Atlantic Records
De Rotterdamse rapper Rijck kondigde zojuist aan dat hij een platencontract heeft getekend bij Atlantic Records Benelux. Hij maakte de signing bekend via deze video op Instagram en TikTok. Vorige week donderdag verdween Rijck van zijn socials om zijn fans alvast warm te maken voor een grove opschudding.
“Ik ga de Nederlandse hiphopscene laten trillen: no boundaries, no holding back. Ik ga rap maken zonder blad voor de mond. Ik heb vorig jaar de deur opengebroken en nu ga ik het huis betreden.” aldus Rijck.
Het is de eerste keer dat de rapper een platencontract tekent. Eerder bracht hij zijn muziek onafhankelijk uit en stelde hij zijn eigen team samen om aan releases te werken.
Vorig jaar brak Rijck op social media door dankzij zijn opvallende persoonlijkheid en teksten. Samen met Langa en Yssi SB bracht hij de single ‘Helaas’ uit, die de #1-positie behaalde in de Nederlandse Single Top 100. Aanstaande november begint hij aan zijn eerste eigen tour. Met de ‘Zó Dan’-tour doet hij Doornroosje (12 november), Simplon (13 november), 013 (14 november), Tolhuistuin (20 november) en BIRD (26 november) aan, en sluit hij op 28 november af in TivoliVredenburg.