Scarlett Johansson in je eerste blik op Ghost in the shell

Scarlett Johansson in je eerste blik op Ghost in the shell

GHOST IN THE SHELL” volgt een belangrijke vrouwelijke ops cyborg (Johansson) die samen met Daisuke Aramaki (Kitano) een speciale eenheid leidt met de naam Section 9. Section 9 moet de wereld beschermen tegen de grootste technologische bedreigingen. Ze worden geconfronteerd met een machtige vijand die als doel heeft het vernietigen van Hanka Robotic’s vooruitgangen in de cybertechnologie.

“GHOST IN THE SHELL” werd geproduceerd door Avi Arad, Ari Arad en Steven Paul. De executive producers zijn Michael Costigan, Tetsu Fujimura en Mitsuhisa Ishikawa, waarvan de animatiestudio’s, Production I.G, zowel de Japanse film als de televisie-serie “GHOST IN THE SHELL” produceerde.

Geregisseerd door: Rupert Sanders

Met: Scarlett Johansson, Takeshi Kitano en Michael Pitt

De film komt in België uit op 29 maart 2017.

Bekijk video

Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.

Lees meer

Alle artikels →