Seeroy lanceert single I've Seen The Future

Seeroy lanceert single I've Seen The Future

Uw dagelijkse portie versie muziek wordt vandaag aangevuld met een echt pareltje! Seeroyis Joris uit Gent, en hij heeft met zijn eerste single I've Seen The Future een binnenkomer van jewelste geschreven. Een echte tearjerker, maar dan wel eentje van de bovenste plank.

Seeroy is het alter ego van ene Joris Vergaert uit Gent. Al jarenlang timmert hij aan de weg, vroeger onder meer met het lichtvoetige popduo ONS en als emo-pop bedroom producer onder de naam George Collection, maar het was pas toen hij in een diep dal zat dat hij zijn echte stem ontdekte: eenvoudige intieme pop, recht vanuit de ziel.

I've Seen The Future is een nummer over het zwarte gat dat gaapt. Over pijn en verdriet, en het niet meer zien zitten. Dat levert vaak kleffe boel op in muziekland, maar dat is bij deze song dus niet het geval. Hier wordt de juiste snaar geraakt. Al na 5 seconden is de toon gezet, en hebben de prachtig geprevelde melodie en de bescheiden productie de luisteraar bij de nek. Denk aan die krop in de keep die u voelt bij het beluisteren van de beste tearjerkers van Sparklehorse of Eels. De funky zang in het refrein is bovendien zo catchy, dat we er haast blij van worden als we het tegen het einde stilletjes meezingen. Hanne Demey maakte er ook een heel mooi clipje bij, met een poppenanimatie van een vrij zielige Seeroy.

Er zijn plannen om in 2024 een plaatje op te nemen, en Joris heeft zich momenteel toegelegd op het schrijven van genoeg materiaal voor een EP of een plaat. De lat ligt alvast hoog met deze I've Seen The Future, en wij kijken reikhalzend uit naar de rest!

Lees meer

Alle artikels →