Shakedown Tim and the Rhythm Revue - "Hard To Catch"
Shakedown Tim & the Rhythm Revue brengt zowel down home blues als uptown jump, swing & boogie. Deze muzikanten ademen the blues alsof ze uit de Mississippi Delta komen en van daar naar Chicago reisden.
Zanger-gitarist Shakedown Tim Ielegems is de oprichter van de band Fried Bourbon (met Steven Troch), waarmee hij een graaggeziene gast was op vele blues- en jazzfestivals in de Benelux en Frankrijk. Hij stond ook vaak op het podium met Gene Taylor, James Harman, Roland Van Campenhout, Steven De Bruyn, Jo' Buddy, Little Victor, Bill Sheffield... Nu treedt hij naar voor als lead zanger met een bezetting van drums, contrabas, gitaar en saxofoon.
Maak kennis met de band via deze clip van ‘Red Hair’: https://youtu.be/cvAGXR5zJc8
In oktober 2016 zal Rhythm Bomb Records (Londen) hun eerste album ‘Hard to catch’ uitbrengen... Blueszanger/gitarist extraordinaire Nico Duportal nam de productie voor zijn rekening. ‘Hard to catch’ is een album met bijna uitsluitend originals van Tim. Zijn hedendaags teksten, die geregeld voorzien zijn van een humoristische knipoog bewijzen dat hij ook een zeer goede songwriter is.
Het geluid van een vintage fat body gitaar, saxofoon en een strakke rhythm sectie geeft een mix van low down blues, happy blues, wilde Memphis boogie, juke joint stomp met hier en daar een gospel. Deze band mikt op je heupen én op je ziel!
Bekijk video
Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.