SPINVIS kondigt najaarstour aan!
Met Pasen openbaart Spinvis zijn nieuwe album, getooid met de oerkreet die het ontstaan van de rock & roll vergezelde. Be-Bop-A-Lula is Spinvis’ Zevende en misschien wel zijn beste. De popplaat, voorafgegaan door de singles Lente ‘22 en Paradijs, verschijnt op Goede Vrijdag 7 april en gaat dit najaar gepaard met een clubtour door Nederland en België.
“We zochten een woord dat iets zou zeggen over deze tour. Het gaat over ons. Het gaat over onze tijd. Het gaat over ons leven op een avond in het heelal. Het woord is Be-bop-a-lula. “
Een blik in de kaleidoscoop van Spinvis is nooit hetzelfde. En toch weet je meteen met wie je van doen hebt. In het zweet van de festivalweide, de duisternis van de club, het pluche van het theater of de weerklank van je eigen vensterbank: zijn muziek brengt iedereen die ervoor open staat samen in hetzelfde gemoed. Een tikje melancholiek, maar hoopvol, vrij en met de blik vooruit.
SPEELDATA
- 12/10 - Cactus Muziekcentrum, Brugge
- 15/10 - C-Mine, Genk
- 13/12 - Het Depot, Leuven
- 23/12 - De Roma, Antwerpen
Nieuw nummer: ‘Wie Zag Het Licht’
‘Soms lijkt het of er voor iedereen een script en rolverdeling is uitgedeeld. Jij was de boef, jij was de buurvrouw, enzovoort. Deze vrouw is blij met alles, opgetogen om de kleinste dingen. De zaken die wij weggooien zijn voor haar een groot geschenk. Dat staat zo in haar script.’ Een poplied met een stevige beat, strijkers en zelfs de hulp van een bewerkt gesampled Gregoriaans koor. Zeg maar Spinvis, zoals alleen Spinvis dat kan, maar dit keer met een beetje Gorillaz en MGMT erbij.
Bekijk video
Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.