Sue the Night lanceert eerste single van nieuwe plaat!
Sue the Night brengt op 14 april haar tweede album ‘Wanderland’ uit. Het zestal, momenteel huisband van ‘De Wereld Draait Door’, zal te zien zijn in België op 1 juni in Trix, Antwerpen.
Sue the Night begon als songwriter maar is inmiddels al een aantal jaar de drijvende kracht achter de gelijknamige zeskoppige indie/popband. Sinds debuutalbum ‘Mosaic’ in 2015 behaalde de band 3FM Megahits met ‘The Whale’ en ‘The World Below’ en speelde op festivals als Best Kept Secret, Zwarte Cross en Paaspop.
Op ‘Wanderland’ behandelt Sue grote thema’s als omgaan met voor- en tegenspoed, verlies en trouw blijven aan jezelf. “Innerlijk ronddolen en van het pad af raken zonder de weg kwijt te zijn”, zo omschrijft Sue het tweede album dat ze deels schreef in een oude boerderij in Friesland.
Vandaag wordt eerste single ‘Mind Dear’ gelanceerd in België, bekijk de video hier.
Live
- 1/06 Trix, Antwerpen
Bekijk video
Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.