Sufjan Stevens komt naar Bozar
Yes! Hij is terug! En zelfs zoals we hem het liefst horen: uitgepuurd én met klassevolle songs die je hart meteen in twee doet breken. Hij mag dan wel zijn plan niet hebben uitgevoerd om over elke staat van de US een plaat uit te brengen: het leverde in het verleden wel klasbak ‘Michigan’ en de überklassieker ‘Illinoise’ op.
En klagen doen we vooral niet, want na zijn elektronica-uitstapjes van de jongste jaren, verscheen zonet zijn kersverse album ‘Carrie & Lowell’, genaamd naar zijn moeder en stiefvader. Een album dat meteen de terugkeer inluidt naar zijn roots: pure folksongs met een indie-inslag.
Let op: wees er snel bij, want een heer als Sufjan komt niet elke dag langs in ons land.
Mina Tindle
Openen doet de in Parijs geboren folk/new wave songwriter en multi-instrumentaliste Mina Tindle. Tindle was eertijds te horen op ‘The Boxer’ van The National en The Independent vergelijkt haar ‘artful leftfield pop’ met Feist.