The Sore Losers kondigen najaarstournee aan
Na een uitverkochte release show in AB en een succesvolle festivalzomer kondigen The Sore Losers hun najaarstournee aan. Daarmee promoten ze hun nieuwe album Skydogs, dat geproducet werd door Grammy Award winnaar Dave Cobb.
Naast de gekende Belgische zomerfestivals hebben The Sore Losers ook een geslaagde passage gemaakt in Nederland op Pinkpop en Down The Rabbit Hole. Dit bevestigen ze met een Nederlandse club tour als headliner.
Daarnaast spelen The Sore Losers voor het eerst in Frankrijk als voorprogramma van de Nederlandse rockband Birth Of Joy, die op hun beurt afzakken naar België in De Kreun en De Casino als opwarmer. Andere voorprogramma’s zijn DeWolff (NL) en Paceshifters (NL).
Voor info en tickets, surf naar http://www.thesorelosers.com/tour
Videoclip Emily: https://youtu.be/bdOuHyeztEw
Bekijk video
Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.
Lees meer
Alle artikels →
© Toon Aerts
Interview The Sore Losers over nieuw album 'Ultra Elektric', het mag knetteren!