The Womb lanceert debuutalbum
The Womb komt met psychedelica uit de polder. Debuutalbum The Womb uit op 1 mei via Suburban Records. “‘Spaced out’ gaan met de neo-psychedelische babyboomgeneratie.”
Op 1 mei brengt The Womb uit Den Haag hun debuutalbum The Womb uit via Suburban Records. Onder de naam Pop Up Animal Kids maakte dit psychedelische kwartet al wat faam in Nederland, totdat ze de naam van hun oefenruimte besloten aan te nemen.
In een verlaten school in Den Haag bouwden de jongens zelf een balletzaal om naar een complete opnamestudio. Als soort van kinderkamer waar kleine ideeën kunnen uitgroeien naar volledige nummers gaven ze deze studio de bijpassende naam The Womb.
Twee jaar lang spendeerde de band aan het perfectioneren van de songs. Aangezien de studio een cruciale rol speelde in de ontwikkeling van de band en hun geluid, besloten de jongens om de naam te adopteren en met de Womb experience op pad te gaan. De songs van The Womb zijn groovy, psychedelisch, hard en zacht, luistertrips met vele muzikale lagen, liedjes in tape-saturated space-soundscapes.
“Een fleurig caleidoscopisch geluid en een intense live ervaring voor het hele gezin.”Aldus Tijmen van Wageningen van The Womb.
Afgelopen oktober verscheen er een live video van het nummer All Hill Down River op Youtube.
Bekijk video
Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.