Too Tangled werken aan een vierde album

Too Tangled werken aan een vierde album

‘Revel Revel’ komt uit in maart 2017 - een eerste teaser staat nu online!

Too Tangled is sinds 2010 de vrijhaven van het koppel Eva Buytaert en Roeland Vandemoortele. Het indie/wave/rock duo bracht inmiddels drie platen uit en hun sound wordt vergeleken met bands als The Raveonettes, The Yeah Yeah Yeahs of The Jezus and Mary Chain, maar ze worden vooral geprezen voor hun ‘eigen frisse sound’. Hun recentste, ‘Stay Restless’ (2014), werd erg goed onthaald in het buitenland en werd oa gereleased door het duitse Pop Up Records.

Het herkenbare geluid van de groep vond ook live weerklank in landen als Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland en Italië, landen waar de groep ook uitgebreid tourde en behoorlijk wat airplay kreeg.

Dit Gentse indie-electro-rockduo heeft een internationale sound, het is dan ook niet verbazingwekkend dat ze het goed doen over de landsgrenzen. Indiestyle.

Vele tourkilometers en een baby later trok het duo zich terug in Gent om aan nieuwe nummers te werken en vervolgens werd koers gezet richting Oxford in Engeland, waar Too Tangled opnieuw de studio introk met producer Ian Davenport (Radiohead, Band of Skulls, Spergrass).

‘Revel Revel’ ligt op 17 maart in de winkels en krijgt een Europese release. In de Benelux komt het album uit bij Green L.F.ant Records (bekend van oa Triggerfinger, Mint, Family of the Year, Valerie Solanas, Kapitan Korsakov etc).

Check hier een eerste teaser: https://youtu.be/1hlxW28if58

Bekijk video

Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.

Lees meer

Alle artikels →