United For Ukraine: Brusselse nightlife scene organiseert benefietfestival voor Oekraïne aan het Atomium
Wachten aan de zijlijn is niet langer een optie. Om geld in te zamelen voor de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne, slaat de Brusselse festival- en clubscene de handen in elkaar voor een iconisch open-air event aan het Atomium, de meest symbolische plek van België. Paradise City Festival, Hangar, Voodoo Village Festival, Core Festival, Listen Festival, Fuse, C12, Mirano, Couleur Café, Rave Rebels, Nuits sonores & European Lab Brussels, La Cabane, Kiosk Radio en vele anderen willen samen een verschil maken.
Aanstaande donderdag 10 maart zijn bezoekers welkom op de meest herkenbare locatie van België, het Atomium, voor een nooit eerder geziene benefietactie in openlucht. Tussen 16.00 en 22.00 uur is iedereen die zich wil verzetten tegen de gruwelijke oorlog in Oekraïne uitgenodigd om te dansen voor het goede doel. De organisatie vraagt om vlaggen en spandoeken mee te brengen zodat iedereen zijn of haar boodschap duidelijk kan laten horen.
Bezoekers kunnen genieten van DJ-sets van Belgische artiesten die de sfeer verzorgen. Van de ticketverkoop tot baropbrengsten, elke winst gaat rechtstreeks naar de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne via Underground4Ukraine(https://underground4ukraine.org). Deze organisatie staat in direct contact met lokale grassroots activistengroepen die essentiële hulp en steun bieden aan de meest kwetsbare mensen ter plaatse.
We zijn nog op zoek naar vrijwilligers, dus je kan je hier aanmelden als je jouw bijdrage naar een hoger niveau wil tillen. Tickets kosten 15, maar we moedigen iedereen aan om meer te doneren als ze kunnen.
Kunst is niet enkel gemaakt om appartementen te versieren. Kunst is gemaakt om zaken te doen bewegen, uit te dagen en nieuwe realiteiten in te beelden. Laten we allemaal samenkomen om duidelijke te maken dat geweld nooit het antwoord is. Laten we de wereld tonen dat de Belgische underground verenigd is tegen oorlog. We nodigen je uit om deel uit te maken van de beweging. If not now, then when?
Dit evenement werd mogelijk gemaakt dankzij de hulp van: Stad Brussel, Laser System Europe, AB Inbev, Tatou Production, Rode Kruis België, Teamwork, Spooker Art, SPA, Eventication, Paylogic, VisitBrussels, iGuard Security, Rock The City, Van Poucke Rental.