Venus In Flames stelt nieuwe single Normal People voor

Venus In Flames stelt nieuwe single Normal People voor

Jan over ‘Normal People’: De serie Normal People, gebaseerd op de roman van Sally Rooney, raakte me diep. Het verhaal van Marianne en Connell, die niet zonder elkaar kunnen, maar tegelijk elkaar ook wegduwen, aantrekken en afstoten, het tomeloze verlangen en de eeuwige twijfel. De aarzeling in de aanraking, en de overgave die erop volgt. Zinnenprikkelend en ontroerend.

Ik schreef een song die daaruit voortvloeit. Mijn verbeelding brengt me via de personages naar een nieuw verhaal. Wanhoop en twijfel in de liefde, springen in het diepe, dat vergt lef. En o ja, communicatie is niet onbelangrijk.

’Normal People' is de tweede single uit zijn album RIVER OF LIFE, met release op 29 September 2023, op eigen label Safe Haven Records.

Band: Jan De Campenaere/Gert Bettens/Reinout Swinnen/Tim Coenen/ Regine Mosuse

Luister HIER

Kijk HIER

LIVE

(Support K’S CHOICE)

  • 21/5 HEDON - ZWOLLE
  • 23/5 PAARD - DEN HAAG
  • 24/5 OOSTERPOORT - GRONINGEN
  • 25/5 013 - TILBURG
  • 26/5 METROPOOL - ENSCHEDE

Bekijk video

Ingesloten inhoud van een sociaal netwerk dat cookies wil plaatsen of uitlezen (YouTube). Je hebt hiervoor geen toestemming gegeven.

Lees meer

Alle artikels →