vzw TVOZ haalt The Broken Circle Breakdown naar Welle!

vzw TVOZ haalt The Broken Circle Breakdown naar Welle!

Tès Van Oèrre Zeggen stunt alweer door op zaterdag 27 september het gerenommeerde Theater Barbara uit Aalst naar Welle te halen om de theaterversie van The Broken Circle Breakdown op te voeren.

Voor wie het niet wist, het toneel was er eerst en de film is erop gebaseerd. Monroe en Alabama zijn de hoofdrolspelers in dit juweeltje van Johan Heldenbergh. Wanneer zij het kostbaarste wat ze hebben verliezen, reageren ze daarop radicaal anders. De ene verliest zich in woede, de ander zoekt troost en een uitweg. Alabama staat vol met veel kleurige tattoos van alle venten waar ze mee geweest is. Om die weg te krijgen, heeft ze ze laten bedekken. Een ‘Cover-Up’ heet dat dan. Muzikanten horen er ook bij. Ze zijn bezeten door Bluegrassmuziek. Net als Monroe en Alabama. Kan muziek een beetje van de pijn verzachten of het afscheid draaglijker maken?

Alle liedjes worden live gespeeld en gezongen door vier professionele muzikanten, samen The Cover-Ups of Alabama en het moet gezegd: “Amai ... ‘t is er boenk op!”. De twee hoofdrollen zijn weggelegd voor niemand minder dan Dirk Van Schuylenbergh (gekend in Welle en omstreken als de ene helft van Two of a Pint) en Liesbeth Piron. Wie het stuk al heeft gezien, moet beamen dat zij echt schitteren in deze productie van Patrick Snoeck.

Praktisch

De officiële verkoop is al gestart, maar er zijn nog kaarten te verkrijgen bij de leden van TVOZ ( leden@tvoz.be ).

Telefonisch bestellen kan ook op nr 0479 / 49 22 17

De voorstelling start om 20 uur in Feestzaal Welle op het Welleplein 3 (Jongensschool).

Een ticket kost 10 euro

Dit moet je echt gezien hebben ...

Namens vzw TVOZ

Steven Debruyn

Voorzitter

www.tvoz.be

www.facebook.com/tvoz.welle

Lees meer

Alle artikels →