Zoë Livay brengt vandaag haar nieuwe EP vrouw van de werld uit
Zoë Livay brengt vandaag haar nieuwe EP ‘Vrouw Van De Wereld’ uit. De EP bevat de eerder uitgebrachte singles ‘Iemand Anders’, ‘Vrouw Van De Wereld’ en haar nieuwe single ‘Patronen’. Een heel persoonlijk liedje die op emotioneel vlak het meest bij Zoë losmaakt omdat het verhaal betrekking heeft op haar eigen familie. Het gaat over het verbreken van patronen die generatie op generatie worden doorgegeven. Zoë heeft vele muzikale helden, waaronder Glen Faria, Acda en De Munnik en Boudewijn de Groot. Boudewijn heeft volgens Zoë iets magisch met woorden en daarom zij de keuze gemaakt om haar EP af te sluiten met een cover van 'Avond'.
Zoë over haar nieuwe EP: 'Vrouw van de wereld gaat letterlijk over het zijn van een vrouw van de wereld die door haar kracht kan bereiken wat ze wilt. Ik heb in deze EP vrij diep gegraven en ook goed naar mezelf gekeken en mijn proces in de songs verwerkt. De single “Vrouw van de wereld” is eigenlijk het begin van het verhaal en gaat over de vrouw die al haar angsten/trauma’s opzij zet om te zijn wie ze wilt zijn. “Iemand anders” gaat over het feit dat ik vaak mijn gevoel en wensen aan de kant heb gezet voor een ander en dat veranderde mij als persoon. “Patronen” is wel de track die het meest emotioneel bij mij losmaakt omdat ‘t het verhaal is van mijn eigen familie. Het gaat over het verbreken van familietrauma’s die generatie op generatie worden meegegeven.'
Om het uitbrengen van de EP te vieren zal Zoë haar eerste eigen show geven op 15 maart in Rotown Rotterdam. Naast haar EP release show zal zij dit jaar ook optreden op Paaspop en Concert At Sea. Bovendien is Zoë dit jaar voor het eerst genomineerd voor een 3FM Award, zij maakt kans op de prijs voor 'Beste Nieuwkomer'.
Tracklist ‘Vrouw Van De Wereld’:
1. Patronen
2. Iemand Anders
3. Vrouw Van De Wereld
4. Avond