Coppersky brengt ode aan Tivoli Oudegracht met videoclip

Coppersky brengt ode aan Tivoli Oudegracht met videoclip

De nieuwe videoclip van Coppersky voor de single “Reservoirs” is een ode aan Tivoli Oudegracht. Een maand voordat de voormalige poptempel in 2014 gesloten werd opende de rockband voor Band of Skulls in een uitverkochte Tivoli en namen ze van de gelegenheid gebruik om videomateriaal op te nemen voor een videoclip met regisseur Bram Heynen (Pien Feith, MTT). “Reservoirs” is de tweede single voor het tweede album van Coppersky, “If We’re Losing Everything”, dat op 4 maart uitkomt.

In de beelden toont regisseur Heynen niet alleen live beelden uit de zaal maar geeft hij ook een terugblik naar wat er achter de schermen gebeurt in de aanloop naar het optreden. Robert-Jan Zwart van Coppersky: “Het was zo bijzonder om vlak voor de sluiting van zo’n bijzondere plek er nog te mogen spelen, het is voor bandjes heilige grond. We hebben deze beelden bewaard voor een nummer waar het goed bij zou passen.”

Nieuw album en tour

Coppersky presenteert hun nieuwe album op 4 maart in de Helling. Het album wordt uitgebracht op het Duitse Uncle M Music (Boysetsfire, Hot Water Music, Tim Vantol). Na de release gaat de band op een uitgebreide tour door Nederland, Duitsland en België.

De videoclip ging in premiere op Kicking the Habit: http://kickingthehabit.nl/2016-02-01/luister-coppersky-reservoirs-video

Lees meer

Alle artikels →