Elvis Fever op 17 januari in Kursaal Oostende
Volgend jaar in januari zou Elvis Presley - The King of Rock ‘n Roll - 80 jaar geworden zijn. Kursaal Oostende presenteert op 17 januari 2015 Elvis Fever - 80th Birthday Special, een eerbetoon aan the King met Black Elvis, Benvis, een stomende live band en The Retronettes. Elvis wordt gestript tot zijn essentie. 100% pure rock ‘n roll en entertainment. Elvis zijn grootste hits van de jaren ‘50, ‘60 en ‘70 worden geherinterpreteerd door een schare aan gepassioneerde, stijlvolle performers.
Afterparty
Na het concert blijven we in de sfeer met een afterparty waar de beste rock ‘n roll pasjes nog eens kunnen bovengehaald worden samen met enkele go-go danseressen.
Elvis’ Vip Special
De mogelijkheid bestaat om Elvis Fever als VIP mee te maken. Met de Elvis’ Vip Special kan u voor 90 euro genieten van de show met een categorie 1 ticket, maar eerst van een aperitief met hapjes, een 3 gangendiner (incl. wijnen, waters en koffie) en een pauzedrankje.
Het Kursaal verwacht iedereen in zijn beste rockabilly retro outfit!