Jong geweld maakt Boomtown affiche compleet
Maak in deze nieuwsbrief kennis met de nieuwe lichting opkomende bands die met een plekje op het podium van Boomtown in de voetsporen treden van onder andere Bazart, Brutus en St.Grandson. En over jong talent gesproken: breng meteen ook uw kleinste spruiten mee want op 21 juli moeten die niet naar school maar naar Kapitein Winokio op de Kouter!
Zoals elk jaar geven we ons avontuurlijk publiek uitgebreid de kans om jong opkomend talent te ontdekken. In samenwerking met Alles Kan reserveren we maar liefst 13 plekken voor jong talent op de affiche! Enkele weken geleden lanceerden we een oproep en uit 343 (!) inzendingen maakten twee jonge programmatoren, Gilles Dierickx en Helena Verheye, een eigenzinnige en frisse selectie.
Dit is wat u te wachten staat op Boomtown 2017
Bon, bij deze hebben ook wij weer 13 nieuwe muziekgenres bijgeleerd!Trippy r&b van Batsforbeaches en oldschool hiphop van JAY MNG uit Brussel. Eveneens uit de hoofdstad wordt u de eclectische rock van Thyself voorgeschoteld. Bonzo vult ons glas met dromerige pop uit de 90’s, iets wat ze in Leuven nog ergens in een schuif hebben gevonden. Fantoompijn laat u met hun postmetal voelen hoe donker het kan zijn in Lummen en als er daarna nog iets recht staat mag O’Grady uit Mortsel het verder afbreken met hun lo-fi garagerock. Verder uit Antwerpen krijgen we intrigerende klanktapijten van Anne Van De Star te horen, de sobere singersongwriter Catbug en een greep uit de electroblender van Mayemi. En natuurlijk is ook Gents talent uitgebreid vertegenwoordigd met atmosferische pop van UMM, dansbare synthexperimenten van Madame Blavatsky, dartel gebeuk en straffe grooves van Shht, en de tedere electropop met Italiaanse roots van Marta Del Grandi.
Benieuwd wat dat zal geven op Boomtown.
Jong talent krijgt een plek op Boomtown in samenwerking met Alles Kan, de subsidie voor jongerenprojecten van de Jeugddienst van de Stad Gent. Ben je jonger dan 30 en zoek je ondersteuning om zelf een project op poten te zetten? Check dan www.alles-kan.be
We doen graag ons goesting op Boomtown maar soms zijn we ook beïnvloedbaar. Zo zijn we uiteindelijk gezwicht na een aantal dwingende brieven die in een vreemd soort kindergeschrift waren opgesteld. Dé Kapitein (ja, er is er maar één) heeft blijkbaar indruk gemaakt bij zijn passages op Boomtown. En het was geen mopje over het meebrengen van die spruiten want zijn laatste album is een ode aan fruit en groenten: van bamboescheuten over knolrapen tot... spruitjes natuurlijk!Kapitein Winokio op 21 juli gratis op de Kouter!
Boomtown affiche compleet!
En met deze laatste toevoegingen is de line-up voor Boomtown 2017 compleet! Check alle artiesten nog eens na op www.boomtownfestival.be en maak alvast uw dagplanning voor de vijf spannendste dagen van de Gentse Feesten.
Concerten op de Kouter zijn gratis. Tickets voor concerten in de Handelsbeurs en de Opera vind je via deze link.