Lucky Daye stelt nieuw album 'Candydrip' voor in Trix Antwerpen op 25 september.
Grammy-winnaar Lucky Daye speelt op zondag 25 september in Trix. De Amerikaanse muzikant brengt met zijn tweede plaat ‘Candydrip’ de perfecte combinatie van klassieke en hedendaagse R&B, en die stelt hij dit najaar voor in Antwerpen. Tickets zijn te koop vanaf via vrijdag 3 juni 09:00 via trixonline.be.
Lucky Daye ontdekte al snel dat hij een voorliefde had voor songwriting. Met een stad zoals New Orleans, waar de soul en R&B vloeit, had hij alvast een goeie inspiratiebron. Toch verkaste hij na orkaan Katrina eerst naar Atlanta en daarna naar Los Angeles om zijn muzikale carrière te kickstarten. Hij schreef nummers voor onder meer Mary J. Blige en Ella Mai voor hij aan zijn oeuvre begon. Zijn debuutalbum ‘Painted’ herbergt een energetische mix van funk-geluiden uit de jaren zeventig, soulvolle croons en moderne swagger. Voor de ep ‘Table For Two’ ontving hij de Grammy voor ‘Best Progressive R&B Album’. Hij werkte voor het nieuwe ‘Candydrip’ weer samen met producer D’Mile. Het geluid wordt verder uitgespit met meer rap, lo-fi soul en pop, met indrukwekkende vocals, smooth beats en poëtsche teksten.
De temperatuur in Trix zal op zondag 25 september gemakkelijk 10 graden stijgen als Lucky Daye op het podium staat. De voorverkoop voor dit concert start op vrijdag 3 juni om 09:00 via trixonline.be.