Miss Fashion presenteert hun sterke lichting
Op 17 juni 2023 was het druk in Ris Boutique, te zwijndrecht. De hedendaagse kledingwinkel was de ideale locatie om de 25 finalisten van Miss Fashion voor te stellen, vertelt de organisatie (Evelien De Ronghe en Glenn De Ryck). Ze stellen naar eigen zeggen een heel sterke lichting voor. Het zijn 25 gemotiveerde jonge dames die er deze zomer 100% voor gaan om op 28 oktober een perfecte catwalk en presentatie neer te zetten, op hun Finale.
Alhoewel Miss Fashion nu het startschot geeft van een 16e editie zijn Evelien en Glenn voor het 2e jaar de stuwende kracht. Als wij hen vragen of missverkiezingen niet wat aan het dood bloeien zijn is het antwoord duidelijk: Zeker niet, Ze zijn net weer in opmars, maar dat ze veranderen is zeker waar, vertelt Evelien. Wij merken dat het ideale schoonheidsbeeld dat vroeger rechtstreeks gekoppeld werd aan een Miss nu niet meer de hoofdcapaciteit is. Onze samenleving is aan het veranderen en we streven meer en meer naar inclusiviteit. Dit is ook merkbaar binnen de wereld van missverkiezingen.
Dit gezegd zijnde werd ons ook verteld dat Miss Fashion in samenwerking met Liesbeth Bruneel een podcast is gestart. In de podcast gaat Liesbeth Bruneel op zoek naar het antwoord op de vraag ‘’ hoe win je een missverkiezing”. Het is dus geen promocampagne voor Miss Fashion maar een poging om missverkiezingen te verbinden. Uiteindelijk zijn ze allemaal op zoek naar het antwoord op deze vraag. Hebben ze je benieuwd gemaakt? Neem dan zeker even de tijd om de podcast ‘’CROWNCAST’’ te beluisteren en ontdek samen met hen of er een antwoord is op deze vraag.
Ris boutique (pastoor Coplaan 140, 2070 zwijndrecht)
Brabants Anaël ( 19, Oostende) Van Den Berg Alisha (21, Utrecht (nl)) Van Holder Britt (26, Geraardsbergen) Braeckman Shiana ( 22, Wichelen) Ramirez Yara (22, Kruishoutem) Degan Tova (21, Antwerpen) Beganovic Alma (22, Berlare) De Smedt Jessie (20, Parike) Chtouki Iness (20, Knokke) Tuijaerts Joyce ( 22, Lommel) Van Molle Kayleigh (20, Melsele) Vanonckelen Tiany (18, Hemiksem) Lampaert Valérie (26, Bazel) Baeten Lise (19, Hasselt) Romero Laura (21, heusden zolder) Eriksson Svea (26, Meerbeke) Özdemir Aysu ( 21, Heusden-zolder) Disco Juliëtte (21, Stellendam nl)) Van Laer Alexandra (20, Linden) Maes Tilly (20, Snaaskerke) Penninck Ella (18, Oudenaarde) Pelgrims Lien (23,Temse) Truyers Jill (24, Tessenderlo) Den Holander Allyssa (18, Noord- Brabant (nl)) Vanmellaerts Joy (28, Meulbeke)
De finale van onze volgende missverkiezing vindt plaats op 28 oktober 2023 in de Eskimofabriek (Gent). Als u niet aan onze wedstrijd deelneemt, kan u toch helpen om het resultaat te bepalen. Vanaf de finalistes bekend zijn, kan u namelijk op uw favoriete kandidate stemmen. Wil u graag als eerste op de hoogte zijn wanneer we de stembussen openen? Volg dan onze Facebook– en Instagrampagina om geen enkel nieuwtje meer te missen!