Queen’s Pleasure keert terug met single Eva
Na twee goed ontvangen full albums keert de Amsterdamse indierock band Queen’s Pleasure terug met nieuwe muziek. Ze werken toe naar een derde langspeler die tot stand is gekomen in samenwerking met producer Dylan van Dael (o.a. Joost, Naaz, Lucio101). Het resultaat is een fris, verrassend en gedurfd nieuw geluid. Eerste single Eva, die je hier op Spotify kunt luisteren, is de introductie van dit nieuwe hoofdstuk voor Queen’s Pleasure.
Eva is een emotioneel geladen nummer, de tekst gaat over een traumatische ervaring delen met iemand op een jonge leeftijd en niet weten hoe je het daar over moet hebben samen. Tekstschrijver en drummer Sal Rubinstein licht toe:
‘Door zo’n gebeurtenis ben je verbonden op een manier die dieper en anders is dan een normale vriendschap, al zie je elkaar bijna nooit. De tekst is een letterlijke omschrijving van de desbetreffende avond, zo hoeven we de lading niet alleen meer te dragen.’
Recent was de band nog te bewonderen als support van Inhaler in de Ziggo Dome. Eerder mochten ze al openen voor o.a. Wunderhorse en Noel Gallagher, en ook wisten ze op eigen kracht zowel in Nederland als in de UK hun clubtours uit te verkopen.