Roxy Dekker komt naar Vestrock 2027
Ze ging van een TikTok-hit naar een uitverkochte Johan Cruijff ArenA en nu ook VESTROCK ‘27!
ROXY DEKKER KOMT NAAR HULST!
In rap tempo veroverde Roxy Dekker Nederland met haar frisse popsound, scherpe teksten en hits die je na één keer luisteren meezingt. Wat begon op TikTok groeide uit tot uitverkochte shows, een flinke stapel hits en een vaste plek in de Nederlandse muziekscene. Met haar energie, lef en aanstekelijke popnummers is Roxy niet meer weg te denken. En nu komt ze naar VESTROCK NXTGEN. Dat wordt meezingen. Hard ook.
EN DIT IS NOG MAAR HET BEGIN!
Van 28 tot en met 30 mei 2027 staat ons eiland in Hulst weer drie dagen in het teken van muziek. Met bekende namen, nieuwe ontdekkingen, stevige gitaren, pop, dance en waarschijnlijk nog een paar verrassingen. Roxy Dekker, Clouseau en Tröckener Kecks zijn de eerste drie namen. De rest houden we nog even voor ons, maar er komt natuurlijk veel meer aan.
En dan nog even dit...
Vestrock is weer genomineerd voor Best Medium Sized Festival bij de European Festival Awards. Zonder onze vrijwilligers en alle artiesten die op VESTROCK staan is dit natuurlijk niet mogelijk. Nu hebben we jullie ook nog even nodig om op ons te stemmen!